Toegangsticket Trampolinepark of Inflatable Park + slush in Edegem
Klaar voor actie bij Level Up in Edegem? Kies voor een uur vol jumps in het trampolinepark of trotseer het 100 meter lange inflatable park. Na afloop staat er een verfrissende slush klaar!
Wat te verwachten
- Toegangsticket Trampolinepark of Inflatable Park in Edegem (t.w.v. €19)
- Inclusief gripsokken en slush
- Kies uit het trampolinepark of inflatable park en beleef een uur vol actie en uitdaging
- Spring, klim en daag elkaar uit op de verschillende onderdelen van Level Up
- Ontdek interactieve trampolines, een Ninja Area, foam pit en basketball dunk area
- Trotseer een 100 meter lang inflatable parcours met obstakels, glijbanen en valkussens
- Perfect uitje bij minder mooi weer!
Voorwaarden
- De voucher is na aankoop 2 maanden geldig
- Reserveren is verplicht. Je dient online te reserveren via de website van Level Up. Meer informatie vind je op de website
- De voucher is je betalingsbewijs, hiermee ontvang je een kortingscode die je moet gebruiken voor de reservatie bij Level Up
- Let op! Geldig voor de locatie in Edegem
- Bekijk hier de actuele openingstijden van Level Up Edegem
Meer informatie
Zin in een actief uitje vol springen, klauteren en uitdagingen? Bij Level Up in Edegem kies je voor een uur toegang tot het trampolinepark óf het inflatable park, inclusief een verfrissende slush.
In het trampolinepark draait alles om springen en jezelf uitdagen. Test je skills op interactieve trampolines met verschillende games, probeer een spectaculaire dunk in de basketball area, neem het tegen elkaar op tijdens dodgeball of duik de foam pit in. Ook de Ninja Area en walk-on-wall trampolines zorgen voor volop afwisseling.
Liever een parcours vol obstakels? Kies dan voor het inflatable park. Hier wacht een 100 meter lang parcours met bewegende obstakels, twee hoge glijbanen, valkussens en verschillende klim- en balanceeronderdelen. Het doel? Als eerste de finish bereiken!
Het uitje is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen en is ideaal voor een middagje actie met vrienden, familie of het gezin. Vanaf 3 jaar kunnen kinderen het park onder begeleiding van een volwassene betreden; vanaf 6 jaar mogen ze zelfstandig het inflatable park in. Voor het springen zijn antislipsokken verplicht.
Na het springen is het tijd om even bij te komen met een lekkere slush. Zo wordt een bezoek aan Level Up een compleet en actief uitje in Edegem.
Trampolinepark
- Interactieve trampolines met scherm (+8 games)
- Basketball dunk area
- Ninja Area
- Dodgeball Area
- Foam pit
- Walk-on-wall trampolines
Inflatable park
- 100 m lang parcours met tal van obstakels
- 2 hoge glijbanen
- 2 valkussens
- Klauterobstakel
- Balanceerobstakel
Bereikbaarheid
Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf je vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden.
Bekijk voor meer informatie de website van Level Up.
Locatie
Deal opties
Ticket Trampolinepark of Inflatable Park
Inclusief gripsokken en slush.
Beoordelingen
21 juli 2025
Fijne dag voor kindjes en ouders Leuke deal!
25 februari 2024
15 februari 2024
Zo leuk om te doen! Voor herhaling vatbaar!!
20 januari 2024
13 januari 2024
Het is een leuke ervaring voor de kinderen. Ze kunnen zich helemaal uitleven. Enkel jammer dat sommige werknemers hier onbeleefd zijn er heftig reageren tegen de kinderen.