1 of 2 uur jumpen + evt. gripsokken, drankje en chips bij Jumpstyle Assen
Op zoek naar een leuk en sportief uitstapje? Jumpstyle Assen is een trampolinepark met obstakelparcours, foampit en big airbag. Leuk voor het hele gezin!
Wat te verwachten
- Dealoptie 1: 1 uur jumpen + gripsokken (t.w.v. €15,25)
- Dealoptie 2: 2 uur jumpen + gripsokken (t.w.v. €20,50)
- Dealoptie 3: 1 uur jumpen + gripsokken + drankje + chips (t.w.v. €19,50)
- Dealoptie 4: 2 uur jumpen + gripsokken + drankje + chips (t.w.v. €30,50)
- Trampolinepark met obstakelparcours, foampit en big airbag!
- Leuk voor alle leeftijden en perfect bij minder mooi weer
- Gratis parkeren, wifi, kleedruimte en kluisjes
Voorwaarden
- De voucher is 2 maanden geldig na aankoop
- Reserveren is verplicht. Je dient online te reserveren via de website van Jumpstyle Assen. Meer informatie vind je op de voucher
- De voucher is je toegangsticket. Toon hem op je smartphone of neem hem afgedrukt mee
- Minimumleeftijd: 6 jaar
- Elk uur stipt start er een nieuwe sessie. Zorg dat je een kwartier voor de jumpsessie aanwezig bent
- Bekijk hier de actuele openingsuren van Jumpstyle Assen
Meer informatie
Kom je lekker uitleven op de 44 aaneengeschakelde trampolines met obstakels, heel wat flikflakken maken op een van de twee tumbling lanes, salto’s oefenen en altijd zacht landen in de foampit, of kom stunten en spring van de stunttoren in de heerlijk zachte airbag.
Elk uur stipt start er een nieuwe sessie. Zorg dat je een kwartier voor de jumpsessie aanwezig bent, dan ben je mooi op tijd om de instructievideo te bekijken en de uitleg te volgen voordat je de trampolines op gaat.
Gripsokken
Om veiligheids- en hygiënische redenen zijn jumpsokken van Jumpstyle verplicht. Deze sokken kunnen meerdere keren gebruikt worden en zijn na gebruik eigendom van de springer.
Adviesleeftijd: 8 jaar
Dagelijks komen heel wat kinderen springen bij Jumpstyle Assen. Om iedereen een leuke ervaring te bieden, heeft Jumpstyle Assen beslist om vrij jumpen aan te bieden voor kinderen met een adviesleeftijd vanaf 8 jaar. Zo is het verschil in lengte en gewicht niet te groot, wat nadelig kan zijn voor kleinere kinderen. Let op! Dit is een advies, je kunt als ouder altijd zelf een beslissing nemen. Bij drukte kan Jumpstyle Assen vragen of je mee wilt springen met jongere kinderen.
Bereikbaarheid
Je kunt gratis parkeren. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf je vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden.
Kijk voor meer informatie op de website van Jumpstyle Assen.
Locatie
Deal opties
1 uur jumpen + gripsokken
Gratis parkeren, WiFi, kleedruimte en kluisjes.
1 uur jumpen + gripsokken + drankje + chips
Gratis parkeren, WiFi, kleedruimte en kluisjes.
2 uur jumpen + gripsokken
Gratis parkeren, WiFi, kleedruimte en kluisjes.
2 uur jumpen + gripsokken + drankje + chips
Gratis parkeren, WiFi, kleedruimte en kluisjes.
Beoordelingen
17 maart 2026
25 februari 2026
Top! Jumpstyle is altijd een groot succes. Vriendelijk personeel, overzicht, schoon en netjes.
18 februari 2026
Mijn dochter vindt dit prachtig! Zelfs voor een 16 jarige is dit fantastisch
5 december 2025
Alles is goed geregeld kinderen hebben hun uitstekend vermaakt
23 november 2025