www.tripper.nl

Hotelarrangement bij Hotel Waddengenot (2 personen)

€ 100 vanaf € 45

Hotelarrangement bij Hotel Waddengenot (2 personen)

Geniet samen van een overnachting bij Hotel Waddengenot inclusief ontbijt en een welkomstdrankje bij aankomst. Ervaar de complete Pieterburen beleving!

Boek nu!
Korting 55%
Je bespaart € 55

Wat te verwachten

  • 1 overnachting inclusief ontbijt en welkomstdrankje bij Hotel Waddengenot voor 2 personen (t.w.v. €100)
  • Je overnacht in een ruime 2- kamer van ongeveer 15m², die van alle gemakken is voorzien
  • Bewandel het Pieterpad van in totaal wel 498 km lang of ga wadlopen over de Waddenzee
  • Bezoek de zeehonden in het Zeehondencentrum Pieterburen
  • Ga met de boot naar Schiermonnikoog en ontdek het eiland
  • Geniet samen van een heerlijk nachtje weg!
  • Gratis parkeren

Voorwaarden

  • De boeking is geldig op de door jou gekozen data
  • Let op! Exclusief toeristenbelasting van €2,50 p.p.p.n. 
  • Inchecken vanaf 15:00 uur en uitchecken is mogelijk tot 11:00 uurHuisdieren zijn niet toegestaan 
  • Huisdieren zijn toegestaan tegen betaling (€15 per huisdier per nacht)
  • Let op! Deze deal is uitgesloten van het herroepingsrecht. Annuleren van de deal is dus niet mogelijk
  • Bekijk de faciliteiten bij 'Meer informatie'

Locatie

Locatie
Hotel Waddengenot
Hoofdstraat 84
9968 AG Pieterburen
Routebeschrijving

Meer informatie

Hotel Waddengenot beschikt over 38 ruime kamers. Tijdens je verblijf overnacht je in een ruime 2-persoons kamer. In de ochtend kun je gebruik maken van het ontbijtbuffet. Tijdens je verblijf ervaar je de complete Pieterburen beleving, Dit omdat er van alles te doen is zoals wadlopen, het Pieterpad bewandelen of bezoek de zeehonden in Pieterburen. 

Zodra je aankomt zet je de auto neer, want die heb je eventjes niet meer nodig. Je checkt in bij de receptie en hier begint de beleving. Je kunt het Pieterpad gaan bewandelen, neem deel aan een sportieve wadlooptocht of breng een bezoekje aan het zeehondencentrum. Als de namiddag aanbreekt kun je lekker gaan nagenieten met een drankje op het terras of in het café. De kinderen kunnen lekker buiten spelen in de grote speeltuin met skelterbaan. 'S avonds stap je vanuit je hotelkamer zo het restaurant binnen en geniet je van een heerlijk uitgebreid diner. Hier kun je lekker de hele avond vertoeven. Tot slot ben je van harte welkom om het lokale welkomstborreltje Wadwater te proeven in het Grand Café. Je gaat voldaan naar bed na een dag in Pieterburen.

Eten kan in 1 van de drie restaursants; Restaurant Waddengenot Pieterburen, Grand Café Waddengenot en Waddengenot aan zee Lauwersoog. Voor alleen een drankje kun je ook lekker aan de bar gaan zitten bij Grandcafé Waddengenot.

Faciliteiten
2 eenpersoonsbedden

  • Gratis toiletartikelen
  • Wc
  • Bad of douche
  • Föhn
  • Bureau
  • Koolmonoxidemelder
  • Koffiezetapparaat
  • Flatscreen-tv
  • Ventilator
  • Bordspellen/puzzels
  • Thee- en koffiefaciliteiten
  • Tv
  • Verwarming
  • Kabelzenders

Bereikbaarheid

Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden.

Kijk voor meer informatie op de website van Hotel Waddengenot.

Deal opties

1 overnachting inclusief ontbijt en welkomstdrankje bij Hotel Waddengenot voor 2 personen

€ 100
vanaf
€45
Boek nu!
vanaf
€ 45
€ 100
Korting 55%
Je bespaart € 55

Deel deze deal:

Deals in de buurt van Hotel Waddengenot.

Vergelijkbare deals

Zoek op categorie

Download de Tripper-app!

Laat je inspireren en ontdek de leukste uitjes met de nieuwe Tripper-app.

Tripper-app